Kontakta oss:

Allmänt -  info@spekuma.se

Order -    order@spekuma.se

Fakturor -  invoice@spekuma.se

Ekonomi -  ekonomi@spekuma.se

 

Medarabetare:

Carl Hambraeus -  VD / Säljchef    carl@spekuma.se

Micaela Hambraeus -  Inköps-/ Logistik- / Marknadschef     micaela@spekuma.se

Saga Gustafsson -  Kundleveransansvarig / Inköpsassistent    saga@spekuma.se

Emil Hambraeus -  Ordermottagare / Säljare    emil@spekuma.se

Luis Leiva - Ordermottagare / Säljare    luis@spekuma.se

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår