Medarbetare


Carl Hambræus
VD och säljchef 
IT-ansvarig
carl@spekuma.se

Micaela Hambræus
Inköpsansvarig
Marknadsansvarig
micaela@spekuma.se

Titti Berglin
Kundleveransansvarig
Inköpsassistent
titti@spekuma.se

Stefan Svanborg
Säljare
Kullager, slipspindlar och verktyg
stefan@spekuma.se
Daniel Kantor 
Säljare
Kullager och verktyg
daniel@spekuma.se

Ekonomi

Order

Info

ekonomi@spekuma.se

order@spekuma.se

info@spekuma.se

 


 



   

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår